Külastusmäng “Unustatud mõisad 2018” 21. ja 22. juuli

Eesti Mõisakoolide Ühenduse külastusmäng „Unustatud mõisad“ on populaarne ja paneb mõisahuvilised liikuma. Kagu-Eestis on tänavu Räpina mõis ainus osaleja, lähimad naabrid on Vana-Kuuste, Rogosi ja Palupera mõisakoolid. Kakskümmend seitse mõisakompleksi, milledest osades asuvad koolid, on külalistele sel aastal neljal päeval avatud: 21. ja 22. juuli, 4. ja 18. august kell 10-18.

Räpina mõisa härrastemajas toimub igal täistunnil giidiga jalutuskäik. Rõdukohvikus toimetab Kersti Purge, Uueskuues Koduköök OÜ. Uuel perenaisel on pakkuda uus mõisakook ja muud maitsvat.

Traditsiooniliselt on meil kella kolme kontserdid. Puhkpillimuusikafestival „Räpina Jazz 2018” toimub endise räpinlase Anton Kogani ettevõtmisel juba kolmandat korda, seekord 21.-22. juuli. Räpinasse on kutsutud kaks jazzorkestrit: Valgast „Piirilinna bigbänd” Jose Antonio Page Ramirez’i juhendamisel ning Valmiera bigbänd „Valmieras puikas” Gunārs Geguševsi juhendamisel. Pilvitu taeva ja mõnusalt sooja ilmaga musitseerivad pillimehed mõisapargis.

Ootame teid giidiga jalutuskäigule, kontsertidele ja kohvikusse! 

Comments are closed.